Przejdź do stopki

Kontakt

Treść

Centrum Kultury i Czytelnictwa Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna      

ul. Kity 17 

33-370 Muszyna  

NIP 734-36-33-961

REGON 527321271

tel: (18) 534 92 81

e-mail: mgok@muszyna.pl / ckic@muszyna.pl

 

Dyrektor

mgr Izabela Bajorek    
e-mail: ibajorek@muszyna.pl

 

Wicedyrektor

mgr Ewa Miechurska   
e-mail: emiechurska@muszyna.pl

 

Główny Księgowy

Centrum Usług Wspólnych Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna
tel: (018) 471 81 91

 

Pracownik ds. kadrowych i administracyjnych

Ewa Drozd
e-mail: edrozd@muszyna.pl

 

Pracownik administracyjno-biurowy

mgr Elżbieta Klimczak
e-mail: eklimczak@muszyna.pl

 

Instruktor Artystyczny

Robert Hadała
e-mail: rhadala@muszyna.pl

 

Instruktor Muzyczny

mgr Maciej Nieć
e-mail: mniec@muszyna.pl   
 

Pracownik organizacyjno-gospodarczy

Piotr Kocot
e-mail:  pkocot@muszyna.pl

 

Redakcja Muszyna TV

tv@muszyna.pl
mgok@muszyna.pl

Mateusz Obidowski
e-mail: mobidowski@muszyna.pl

 

Pracownik ds. promocji

Maciej Zwierz
e-mail: mzwierz@muszyna.pl